Nawigacja
Witaj na graficznym grupowcu Krucze Szablony!

Główna Regulamin Nabór Ekipa Księga pobrań Kącik propozycji Współpraca Pomoc

2013/06/25

Drobne ogłoszenia

Pierwsza sprawa.
Z przyczyn osobistych z załogi Kruczych odeszła szabloniarka Yuri. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, jednakowoż mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze tutaj wrócisz.

Druga sprawa.
Wszystkie osoby, które były przypisane do kolejki Yuri proszone są o ponowne złożenie zamówień - o ile nadal potrzebują tych szablonów.

Trzecia sprawa.
Kolejka wolna z dniem dzisiejszym zostaje całkowicie i bezpowrotnie zlikwidowana. Wybaczcie, ale ciągnęło się to zbyt długo, wy czekaliście tyle czasu, no i my nie paliłyśmy się zbytnio do tej nadprogramowej pracy. Przypomnę jeszcze, że w tej kolejce znalazły się głównie zamówienia, które zostały złożone pomimo faktu, że dana szabloniarka miała w tamtej chwili zablokowaną kolejkę. 
Proponuje byście złożyły swoje zamówienia ponownie, jednak tym razem stosując się do regulaminu.

Czwarta sprawa.
Regulamin szabloniarni został właśnie zaktualizowany. Tak też proszę o zapoznanie się z nim (dotyczy to również autorek tego bloga). 

Piąta sprawa.
Galeria. Już dawno pojawiła się na Kruczych ta propozycja. Owszem, galeria powstanie tyle, że dopiero na przełomie września lub października. Dlaczego tak późno? Wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Jak się okazuje, ponad połowa zamieszczonych tu szablonów ma już nieaktualne linki, które trzeba będzie odświeżyć a to trochę potrwa.

Szósta sprawa. 
Chciałabym prosić was o pomoc w podjęciu pewnej decyzji. Otóż, od jakiegoś czasu myślę nad zamieszczaniem tu różnych instrukcji, w tym też tych do obsługi różnych programów graficznych. Mam na myśli programy takie jak: PhotoFiltre Studio X, Gimp, Photoshop. Przygotowaniem tychże instrukcji zajęłyby się szabloniarki, które już w większym stopniu wiedzą jak tworzyć w nich różne prace. No i tu kieruje pytanie do was. Czy bylibyście zainteresowani tego typu "urozmaiceniami"? 
Poza tym możecie składać propozycje na inne instrukcje, w miarę możliwości postaramy się je rozpatrzeć. 

Na dziś to by było na tyle. 
Życzę wszystkim udanych wakacji! ^_^

11 komentarzy :

 1. bardzo będę tęsknić za Yuri szkoda ;(
  i tak chcemy te instrukcje ^^
  życzę przyjemnych wakacji < 3

  OdpowiedzUsuń
 2. Tsaa, chciałabym trochę obczaić Photoshopa ;D
  Dawajcie instrukcję. :D
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Photoshop nie jest taki trudny jak się wydaje c;

   Usuń
 3. Yuri, przykro mi, że odchodzisz. :(
  Ja bym skakała z radości z instrukcji do gimpa - przyda się kilka porad. ;D

  Kukardka, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to Yuri odeszła .??

  OdpowiedzUsuń
 5. Yuri, szkoda, że odchodzisz. Wróć do nas jeśli tylko dasz radę. :)
  Przeczytałam regulamin i będę się stosować. ;P
  Fajny pomysł z tymi instrukcjami. Jeśli tylko chcecie, postaram się stworzyć kilka porad. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, ze Yuri odeszła. Co prawda nigdy nie komentowałam, ale bardzo podobały mi sie jej prace. Jednakże rozumiem z jakich powodów odeszła.
  Regulamin już sobie przyswoiłam i na pewno będę sie stosować.
  Co do instrukcji programów, moim zdaniem będzie to bardzo przydatne. Ja np. jestem zupełnie zielona mimo tego, że ogarniam mniej więcej HTML i CSS, ale takimi programami w ogóle nie potrafię sie posługiwać.
  Czekam na Następny Post
  I życzę udanego wieczoru :*
  Lady A.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bedzie brakować Yuri na kruczych. Miała naprawdę fajne prace :). Ta instalacja programów może być naprawdę przydatna, bo na przykład ja kompletnie nic nie ogarniam z tego, a może ułatwić to nam wszystkim życie xD.
  Czekamy na galerię ;p
  Regulamin już przeczytany.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. jestem zdecydowanie za tym pomysłem o postach poświęconych obsługi programów graficznych. sama nadal nie mogę ujarzmić Gimpa:c

  OdpowiedzUsuń
 9. Yuri ja cię znajdę wszędzie i znowu tu przyciągnę w przeciwieństwie do większości wiem gdzie mieszkasz to nic, że nie wiem xD Ale za to wiem, iż wrócisz, a to już coś, o! ,_, Jak ty możesz tak znikać? D;
  A tutki będą dobrym pomysłem. Już się nie mogę doczekać *^* znaczy, żeby czytać, nie robić xD

  OdpowiedzUsuń

♦ SPIS TREŚCI ♦