Nawigacja
Witaj na graficznym grupowcu Krucze Szablony!

Główna Regulamin Nabór Ekipa Księga pobrań Kącik propozycji Współpraca Pomoc

2014/06/25

[419 - 423] Remember/Dodo Comello

Hey!
Jak tam mijają już prawie wakacje? Ja udałam się do szkoły tylko w poniedziałek, a w całym gimnazjum było tylko 12 osób ;) Uznałam ,że nie będę siedzieć na darmo w klasie i oglądać filmy.
Chciałabym się z wami czymś podzielić. Mianowicie, chyba niektórzy z was znają mnie z mojego bloga: http://grafika-tu-i-tam.blogspot.com/
Padają tam różne hejty na moją osobę. Głównie o tym ,że nie znam się na grafice :/ Takie rzeczy zdarzają się bardzo często. Moja psychika pomału zaczyna wysiadać,bo chodź bym nie wiem jak się starała zawszę będę ta najgorsza. Tutaj wstawianie notek jest zupełnie inne. Nie muszę się obawiać ,że znów zostana zmieszana z błotem. Dostaje dobre rady oraz krytykę! Wstawianie tutaj notek jest dla mnie czystą przyjemnością. Może wy poradzicie co mam zrobić w tej sytuacji? Ok zanudziłam was już co? Przejdę do części graficznej:

Zamówienie dla Robbie Carter
(kliknij na obrazek aby pobrać)

Nagłówki:
To dziś na tyle. ;)

Do zobaczenia!

4 komentarze :

 1. Hej:)Chciałabym żebyś zrealizowała moje zamówienie jeśli się zgodzisz proszę o kontakt.Na dole podam Ci moje gg i Twittera.
  1.Hasło:Płomyk
  2.Adres Bloga:http://unlock-thedream.blogspot.com/
  3.Bohaterowie: Lily Collins, Justin Bieber,Zayn Malik
  4.Słowa: Unlock The Dream
  5.Kolorystyka: Chciałabym żeby blog był granatowo-biały, ogólnie aby był ciemny.
  6..Tematyka bloga: Fanfiction głównie jest o Lily, która ma wyjść za mąż(Zayn Malik), ale Justin stanie im na drodze, jest lokajem w hotelu na Hawajach. (mniej więcej jak w The Key. Gra na pianinie i wszystko przygotowuje. Fanfiction jest na tym oparte.Chciałabym żeby był gdzieś w tle Zayn)
  7.Kontakt tt:@Craaazy69 Kontakt GG:50087236

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm, może przeszłabyś tutaj? Skoro tam nie doceniają tak dobrej szabloniarki, to po co tam jesteś? Oni się nie znają i tyle, a wiem, że tworzysz śliczne szablony :3
  Pozdrawiam~
  Akira Senpai

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się takimi hejtami, każdy grafik chyba to przeżył ;) Trzeba przemilczeć i pokazać jak bardzo ma się ich w 4 literkach. :)
  Co do prac to naprawdę widzę ogromne efekty! Z notk na notkę coraz lepsze prace! Cieszę się, że się tak świetnie rozwijasz ;)))
  Pozderki xoxo

  OdpowiedzUsuń

♦ SPIS TREŚCI ♦